Patiesu Jauns Acer Aspire 7551G 7751 7752 7741 7741G 7741ZG LCD LED Video Kabelis 50.4HN01.021

€3.57

Bezmaksas Piegāde Patiesu Jauns Acer Aspire 7551G 7751 7752 7741 7741G 7741ZG LED Video Kabelis 50.4HN01.021

Jūsu komentārs ir ļoti svarīga mūsu biznesa panākumi.

Ja esat apmierināts ar mūsu produktu un pakalpojumu,lūdzu, atstāt

mums pozitīvas atsauksmes &5star pārskats!

Ja jūs neapmierina ar mūsu objektu, vai ir kādas problēmas, lūdzu, sazinieties ar mums par jūsu bažas, jo laika starpība, mēs varam atbildēt jums vairākas stundas vēlāk pēc tam, kad jūsu ziņu, mēs jums atbildi jums 24 stundu laikā ar mūsu labākais serviss, lai atrisinātu jūsu problēmu, paldies par jūsu sapratni.

Tagi: 7551g, acer 7739g, aspire 7741g lcd, acer aspire 7741g, 7741g acer, acer aspire 7745, coolpad ostas maksas, aspire 4535g, 7741g, batery acer aspire 7741.

  • Veids: LCD Kabelis
  • Zīmola Nosaukums: RAOYUAN
  • Iepakojums: Jā
  • Produkti Statusu: Sastāvs
  • Modeļa Numurs: Par Acer Aspire 7551G 7751 7752 7741 7741G 7741ZG
5-100x 5,0 mm * 3.0 mm LĪDZSTRĀVAS Male Plug Jack Adapteri plug Connector Samsung RC420 R700 N140 N145 NP 305V4A Sērijas Klēpjdatorus
5-100x 5,0 mm * 3.0 mm LĪDZSTRĀVAS Male Plug Jack Adapteri plug Connector Samsung RC420 R700 N140 N145 NP 305V4A Sērijas Klēpjdatorus
12x 5,0 mm * 3.0 mm LĪDZSTRĀVAS Male Plug Jack Adapteri plug Connector Samsung RC420 R700 N140 N145 NP 305V4A Sērijas Klēpjdatorus Atgādinājums : Lūdzu, rūpīgi pārbaudiet attēlus pirms to iegādes! Paldies par jūsu apmeklējumu, es vēlos savu laimīgu dzīvi.

€4.13

Lenovo Thinkpad X220 X230 tablet, X220T X230T Lcd video kabeli 04W1775 50.4KJ02.001
Lenovo Thinkpad X220 X230 tablet, X220T X230T Lcd video kabeli 04W1775 50.4KJ02.001
Laipni lūgti mūsu veikalā.Lūdzu, rūpīgi izlasiet instrukciju un attēlu, pirms jūs kārtībā..., paldies!!! Apraksts : · Manufactuere Daļa numurs: 04W1775 · Saderīgs Modelis : X220T X230T · Stāvoklis: LIETOTS · ar 30 dienu garantija / atgriešana periodā. . Pārbaudīta, pirms nosūtīšanas un 100% darba .

€5.49

2gab Zelta Tālruņa Kabeļi Micro USB Type-C (Kabelis Samsung Galaxy par Huawei xiaomi Mobilo Telefonu Lādētāju Garš Vads
2gab Zelta Tālruņa Kabeļi Micro USB Type-C (Kabelis Samsung Galaxy par Huawei xiaomi Mobilo Telefonu Lādētāju Garš Vads
Piezīme: katrs pasūtījums ir 2 gabali

€3.43

38x38mm Līmi Kabeļu savienotājs Mount Vadu Turētājs / Kabeļa Fiksēts Sēdeklis + Neilons kabeļu savilcējs + līmlenti
38x38mm Līmi Kabeļu savienotājs Mount Vadu Turētājs / Kabeļa Fiksēts Sēdeklis + Neilons kabeļu savilcējs + līmlenti
Plastmasas Stiprinājuma Sēdekļu izmēri: 38 x 38 mm 1 gabals = stiprinājuma vietas + neilons kabeļu savilcējs

€4.13

Uz augšu Leņķveida 90 Grādu DP DisplayPort Sieviešu un Vīriešu Paplašinājuma Adapteris
Uz augšu Leņķveida 90 Grādu DP DisplayPort Sieviešu un Vīriešu Paplašinājuma Adapteris
Uz augšu Leņķveida 90 Grādu DisplayPort Sieviešu un Vīriešu Paplašinājuma Adapteris Šī Displayport adapteri, kas ļauj jums vadīt sieviešu portu Displayport ierīces, e.g.plakanā ekrāna utt. 90° uz augšu. Tādējādi jūs varat pievienot savu Displayport kabeli bez problēmām lietā esošo DP sieviešu osta ir grūti piekļūt. Savienotājs:

€6.01

E/GXPON SFP ONU Stick Ar MAC SC Savienotājs DDM pon modulis 1490/1330nm 1.25/2.5 G XPON/EPON/GPON( 1.244 gb / s/2.55 G)802.3 ah E/GXPON
E/GXPON SFP ONU Stick Ar MAC SC Savienotājs DDM pon modulis 1490/1330nm 1.25/2.5 G XPON/EPON/GPON( 1.244 gb / s/2.55 G)802.3 ah E/GXPON
XPON SFP ONU Stick Ar MAC SC Savienotājs DDM pon modulis EPON= EPON1.25Gbps GPON=2.5 gb / s XPON(1.25/2.5)gb / s=EPON1.25Gbps+GPON2.5Gbps XPON auto-saderīgs, lai identificētu E/GPON 1.244 gb / s/2.55 gb / s Produkta Īpašības • Vienu fiber divvirzienu datu saites asimetriska TX 1244Mbps / RX 2488Mbps XPON ONU pieteikumu ar XPON

€39.99

Jauns oriģinālais HDD Cieto Disku Savienotāja Kabeli HP VĒSTĪT 15-DC 15-CE TPN-Q194 TPN-Q211 14-V 929561-001 DD0G3AHD001 DD0G3AHD100
Jauns oriģinālais HDD Cieto Disku Savienotāja Kabeli HP VĒSTĪT 15-DC 15-CE TPN-Q194 TPN-Q211 14-V 929561-001 DD0G3AHD001 DD0G3AHD100
Apraksts: 1. daļa numurs: 929561-001 DD0G3AHD001 2. Zīmols:HP VĒSTĪT 15-CE, 15-CE011DX TPN-Q194 14 V 14-051tx Sērija 3. Daļa Apraksts: Klēpjdatoru HDD kabelis SATA HDD cieto disku kabeļa savienotājs 4. Krāsa: Kā uz attēla apraksts 5. stāvoklis: pavisam jaunu.Pērk:***, Sakarā ar krājumu apriti, ja pircējs donot, sazinieties ar pārdevēju un akceptēt noklusējuma

€6.99

Velk 94Y7602 90Y5203 94Y7563 94Y7564 CPU Heatsink Ventilatora Komplekts M4 X3550
Velk 94Y7602 90Y5203 94Y7563 94Y7564 CPU Heatsink Ventilatora Komplekts M4 X3550
Velk 94Y7602 90Y5203 94Y7563 94Y7564 CPU Heatsink Ventilatora Komplekts M4 X3550 Stāvoklis:Vilkti,labi pārbaudīta Garantija:3 mēneši

€7.85

50gab LĪDZSTRĀVAS BAROŠANAS LIGZDU BEIYANG BTP-U80 98NP L42 R580 2002CP 2100E 2200E 2300E 1000PTII Printeri, dc ligzda port savienotājs
50gab LĪDZSTRĀVAS BAROŠANAS LIGZDU BEIYANG BTP-U80 98NP L42 R580 2002CP 2100E 2200E 2300E 1000PTII Printeri, dc ligzda port savienotājs
50gab LĪDZSTRĀVAS BAROŠANAS LIGZDU BEIYANG BTP-U80 98NP L42 R580 2002CP 2100E 2200E 2300E 1000PTII Printeri, dc ligzda port savienotājs Modeli informāciju no tīkla, tāpēc, lūdzu, iegāde saskaņā ar attēlu.

€28.57

201908023013 li rong 2.0 Vīrietis, Lai Firewire iEEE 1394 4 Pin Vīriešu iLink Adaptera Kabeli Vīriešu Vīriešu, Kabeļu Sudraba
201908023013 li rong 2.0 Vīrietis, Lai Firewire iEEE 1394 4 Pin Vīriešu iLink Adaptera Kabeli Vīriešu Vīriešu, Kabeļu Sudraba

€8.26

JAUNĀ Dzesēšanas Stiprinājuma Rāmis plate Dell Latitude E5280 5290 5480 5490 5580 5590 Precizitāti M3520 3530 02FFR0 2FFR0 0X3DN4 X3DN4
JAUNĀ Dzesēšanas Stiprinājuma Rāmis plate Dell Latitude E5280 5290 5480 5490 5580 5590 Precizitāti M3520 3530 02FFR0 2FFR0 0X3DN4 X3DN4
Apraksts: 1. daļa numurs: 02FFR0 2FFR0 0X3DN4 X3DN4 2. Zīmols: NEW M. 2 SSD HeatSink balstenis + Rāmis Caddy Dell Latitude M3520 3530 E5280 5290 5480 5490 5580 5590 Precizitāti 3520 M. 2 SSD 2FFR0 X3DN4 3. Daļa Apraksts: Jaunu oriģinālu M. 2 Stiprinājuma Rāmis Ar Atbalstu Skrūves 4. Krāsa: Kā attēlu, aprakstu, Lūdzu, skatiet attēlu un P/N skaits uzmanīgi ! 5.

€6.99

Jaunas oriģinālas ZAJ LCD KABELIS Acer Aspire A315-21 A315-31 A315-51 A315-52 Lcd lvds Kabeļu DD0ZAJLC001
Jaunas oriģinālas ZAJ LCD KABELIS Acer Aspire A315-21 A315-31 A315-51 A315-52 Lcd lvds Kabeļu DD0ZAJLC001

€5.68